• г. Львов, ул. Зелена, 253 г. Киев, ул. Туманяна, 15 г. Запорожье, ул. Феодосийская, 5 г. Харьков, пер. Симферопольский, 6 г. Одесса, р-к "Два столба"
ПН-ПТ: 10:00-19:00
СБ-ВС: 10:00-15:00

В корзине пусто!

Міжкімнатні двері СОФТ DS/I2

Міжкімнатні двері СОФТ DS/I2
На складе 5800 5 800грн
Производитель: МСМ
Доступность: На складе
Код товара: 103-729
Цвета ПВХ-покрытия:
Выезд наших специалистов!
Гарантия и сервис!
Доставка товаров по всей стране!

+38 (067) 610-18-71 по всей Украине

Власне виробництво вхідних та міжкімнатних дверей. Виготовимо якісні двері у Ваші терміни. Компанія має повний закритий цикл виробництва: від постачання матеріалів до випуску готової продукції. На власних виробничих площах розташовані ділянки рубки-згинання металу, власний згинальний верстат, гіольотина, верстати лазерного та плазмового різання металу, камера порошкового фарбування, фрезерний, вакуумний, розпилювальний верстати для виробництва міжкімнатних дверей та МДФ накладок. Підприємство оснащене сучасним високоточним автоматизованим обладнанням. Такий підхід дає можливість виготовити двері в будь-якому дизайні, кольорі, малюнку та розмірі, а покупцям придбати вхідні та міжкімнатні двері сучасного дизайну, високої якості за доступною ціною. Широкий вибір сучасних матеріалів, що застосовуються у виробництві дверей таких як скла, дзеркала, алюміній, імпортні ПВХ покриття різних кольорів та текстур дозволяє вибрати покупцеві варіант дверей, що найбільш відповідає його вимогам та побажанням.

Технические характеристики межкомнатной двери
Конструкция полотна Каркас полотна двери изготовлен бруса, обшитого ламинированными МДФ панелями. Толщина полотна 36мм.
Покрытие Дверное полотно оклеено ПВХ-покрытием
Размер дверного полотна Одностворчатые: 2000/600/700/800/900мм
Дверная коробка стандартная Материал дверной коробки: МДФ + фанера. Комплект состоит из горизонтальной и двух вертикальных балок. Коробка изготавливается и комплектуется в виде набора сборочных элементов, предназначенных для монтажа на месте установки. Дверная коробка оклеена ПВХ-покрытием. Уплотнитель устанавливается под цвет дверной коробки.
Нет отзывов об этом товаре.
Написать отзыв