склад працює ПН-ПТ: 10:00-18:00
СБ-НД: вихідний

В корзине пусто!

Пістолет для піни з довгим носиком 500 мм + 4 насадки INTERTOOL PT-0650

Пістолет для піни з довгим носиком 500 мм + 4 насадки INTERTOOL PT-0650 129544
На складе 449 449грн
Производитель: INTERTOOL
Доступность: На складе
Код товара: 53889-02
Выезд наших специалистов!
Гарантия и сервис!
Доставка товаров по всей стране!

+38 (067) 610-18-71 по всей Украине

Унікальний пістолет з довжиною трубки подачі - 500 мм, забезпечує точну доставку піни максимально глибоко у важкодоступні місця, без використання додаткових насадок.

Перевагою довгої трубки подачі пістолета для піни перед змінними та додатковими насадками, які часто використовують монтажники, обумовлено можливістю точної та економічної доставки матеріалу у важкодоступні місця зі зберіганням властивостей піни. Також зберігається правильна структура та щільність застиглої піни, процес розширення піни прогнозований та контрольований, як первинний, так і вторинний.

Монтажна піна, клей-піна яка подається напряму з пістолета та піна, що розпилюється через додаткові подовжувальні наконечники має зовсім різну структуру. З використанням додаткових наконечників подача стає менш рівномірною, а піна більш рихлою. Первинне розширення перевантажене повітрям та не характерне властивостям піни, що використовується. Окрім цього, витрата піни збільшується. Піна, яка подається через подовжувальні насадки, має непрогнозоване вторинне розширення та рихлу структуру застиглого матеріалу.

Пістолет для монтажної піни PT-0650 вирішує усі вищезгадані проблеми.

 

Довгий наконечник 500 мм доставляє піну глибше, ніж інші пістолети без зміни структури піни, та дозволяє точно відрегулювати подачу матеріалу, а також забезпечує герметичність при зберіганні пістолета.

Голка та трубка виготовлені з нержавіючої сталі та не схильні до утворення корозії.

Латунний наконечник гарантує герметичність голки, навіть при дуже довготривалій експлуатації пістолета.

 

Цільнолитий алюмінієвий корпус лекий та надійний. Не втомлює руки та не дає шансів для самовільного витоку піни, стійкий до механічних пошкоджень.

Металевий курок абсолютно не схильний до зносу.

Чотири додаткових наконечники у комплекті забезпечують подачу піни у важкодоступні місця та специфічне застосування пістолету.

 

Надійний запірний клапан не змусить вас турбуватися про вихід піни з пістолета під час заміни балона. Також забезпечується герметичність при зберіганні пістолета.

Гарантована безперебійна експлуатація протягом максимально довготривалого проміжку часу, у будь-якому діапазоні температур навколишнього середовища, а також в умовах великої вологості, під час виконання монтажних робіт будь-якої складності.

 

 

 

Пістолети для піни №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
Кількість насадок 4 од.
Об'єм 0,003709 куб.м
Технические характеристики:
Вес 0,554 кг
Нет отзывов об этом товаре.
Написать отзыв