склад працює ПН-ПТ: 10:00-18:00
СБ-НД: вихідний

В корзине пусто!

Аппарат зварювальний TIG-180А, STORM INTERTOOL WT-4020

Аппарат зварювальний TIG-180А, STORM INTERTOOL WT-4020 130660
На складе 9999 9 999грн
Производитель: INTERTOOL
Доступность: На складе
Код товара: 74807-02
Выезд наших специалистов!
Гарантия и сервис!
Доставка товаров по всей стране!

+38 (067) 610-18-71 по всей Украине


 

Зварювальний апарат інверторного типу серії STORM WT-4020 – це сучасна та функціональна модель. Працює в режимі ручного зварювання ММА та зварювання у середовищі інертного захисного газу TIG.
 

Можливості

Окрім зварювання металу, пристрій здатний працювати з високолегованими сталями, алюмінієм, магнієм, зі сплавами на основі нікелю, тонколистовими металами. Використовується на виробництві, в автомайстернях, будівельних майданчиках, заміських будинках, гаражах або навіть у польових умовах за наявності достатньо потужного генератора або міні електростанцій потужністю 6 кВт та більше.

Режими роботи:

 • MMA – робота електродом Ø1,6 – 5,0 мм з регулюванням зварювального струму 20-180 А.
   
 • TIG LIFT - робота в середовищі захисного газу з електродом Ø1,6 - 5,0 мм з регулюванням зварювального струму 30-180 А.

 

Автоматизація зварювання

Зварювальний інвертор обладнаний корисними функціями, які полегшують роботу майстра, підвищують ефективність:

 • Гарячий старт Hot-Start допомагає легше та швидше запалити зварювальну дугу, особливо при використанні нового електрода або при зварюванні в умовах низьких температур.
   
 • Форсаж дуги «Arc-Force» підтримує стабільність зварювальної дуги у процесі зварювання, здійснює автоматичне керування зварювальним струмом у разі зміни довжини зварювальної дуги чи інших умов.
   
 • Антиприлипання Anti-Stick запобігає злипанню (прилипанню) електрода та матеріалу, який зварюється.
   
 • Система зниження напруги «VRD» знижує вихідну напругу в стані спокою або при малому навантаженні, знижує ризик удару електричним струмом, що особливо важливо при підключенні або переміщенні обладнання.

 

 

Збільшений ресурс

Зварювальний апарат розроблений на базі інверторної технології IGBT полуміст, він забезпечує стабільну роботу навіть за низької якості електромережі, при цьому гарантує високоякісні результати зварювання та ефективне використання електроенергії.

Апарат також оснащений системою повітряного охолодження, робочий цикл t = 20 °С - 60%, має вбудовані механізми захисту від перегрівання, перевантаження та коротких замикань.

 

Надійний

Усі електронні компоненти зварювального інвертора вкриті двома шарами високоякісного лаку. Клас ізоляції F вказує на матеріали, здатні зберігати свої ізоляційні властивості за тривалого впливу температур, які досягають 155 °С, що дуже важливо для безпеки та довговічності апарату.

Клас захисту IP21S дозволяє використовувати зварювальний апарат в сухих умовах, проте він може зазнавати впливу вологи у вигляді бризок.

 

 

Зручний

Зварювальний апарат разом із комплектуючими дозволяє швидко братися до роботи відразу після придбання інструмента, попередньо подбавши про електроди. Довгі кабелі по 3 метри розширюють робочу зону та дозволяють безперешкодно маневрувати.

 • Кабель живлення довжиною 1,5 метра, з перетином дротів 3*2,5 мм²
 • Кабель із затискачем маси на 300 А, довжиною 3 метри, обміднений, перетином 18 мм²
 • Кабель з тримачем електродів на 300 А, довжиною 3 метри, обміднений, перетином 18 мм² з європальником
 • Пальник для MIG зварювання, з довжиною шланга 3 метри
 • Молоток-щітка
 • Стандартна маска зварювальника.

 

 

Габаритні розміри 440х260х330 мм
Гарантія 3 роки
Діаметр зварювального електрода 1,6-5 мм
Напруга живлення 230 В
Об'єм 0,034106 куб.м
Споживана потужність до 4,8 кВА
Струм зварювання 20-180 А
Технические характеристики:
Вес 8,100 кг
Нет отзывов об этом товаре.
Написать отзыв