склад працює ПН-ПТ: 10:00-18:00
СБ-НД: вихідний

В корзине пусто!

HVLP II Профессиональный розпилювач фарби 1.3 мм, верхний пластиковий бачок 600 мл Digital INTERTOOL PT-0105D

HVLP II Профессиональный розпилювач фарби 1.3 мм, верхний пластиковий бачок 600 мл Digital INTERTOOL PT-0105D 127881
На складе 1999 1 999грн
Производитель: INTERTOOL
Доступность: На складе
Код товара: 77884-02
Выезд наших специалистов!
Гарантия и сервис!
Доставка товаров по всей стране!

+38 (067) 610-18-71 по всей Украине

 

Призначення

Фарбопульт PT-0105D професійного рівня, використовується для різних фарбувальних робіт, ідеально підходить для фарбування різних поверхонь, деталей, автомобілів, меблів, обладнання тощо. Дозволяє якісно та швидко обробити будь-яку поверхню різними ЛФМ.

Якісне нанесення матеріалу

Фарбопульт виготовлений за технологією HVLPII, тобто працює з великим об’ємом повітря та низьким тиском, завдяки чому досягається 75% ефективність перенесення ЛФМ на поверхню та економно витрачаються дорогі матеріали. Економія матеріалу з технологією HVLP II проти стандартних пістолетів досягає 30-40%.

 

Можливості

Пістолет має чотири налаштування, що дозволяє вам більш точно відрегулювати подачу повітря, подачу фарби, ширину та форму факела (max 27 см), а також налаштувати тиск для подачі повітря на фарбопульт. Встановлено цифровий манометр для контролю показника тиску, захищений міцним склом, який витримує агресивні матеріали та не темніє з часом, розміщений у повністю герметичній конструкції.

Фарборозпилювач оснащений пластиковим бачком об’ємом 600 мл, завдяки чому можна візуально контролювати рівень фарби, що дуже зручно. За необхідності можна замінити бачок на аналогічний PT-1901 або металевий PT-1906.

Дюза 1,3 мм дозволяє працювати з більшістю ЛФМ середньої та малої в'язкості. Також ви можете замінити розмір дюзи на інший, що дозволяє працювати одним фарбувальним пістолетом з матеріалами різної в'язкості або поставити новий аналогічний комплект форсунки, що подовжить строк служби вашого фарбопульта. До фарбувального пістолета передбачені змінні комплекти з діаметром дюзи: 1.3, 1.4, 1.8 мм, їхні артикули: РТ-2113, РТ-2114, РТ-2118.

Крім цього, для фарбопульта передбачений ремкомплект за артикулом PT-2170. Усі додаткові аксесуари купуються окремо.


Зручний у роботі

Шарнір, на якому встановлений фітинг, може обертатися - це забезпечує повну свободу роботи оператора, не обтяжує руку та запобігає перегинам шланга. Для зручного монтажу в пневматичну систему, фарборозпилювач комплектується фітингом – для легкого підключення шланга зі швидкороз'ємним з'єднанням.

Фарбувальний пістолет має ідеальну посадку в руці, не обтяжує зап'ястя та руку, гарантуючи максимальний комфорт, в результаті можна без проблем працювати протягом тривалого часу. Фарбопульт чудово збалансований для ідеального контролю за робочим процесом.

Рекомендації

Для ефективної роботи необхідне джерело стисненого повітря (компресор), здатне підтримувати в системі тиск до 8 атм, з продуктивністю від 200 л/хв. й більше. Шланг подачі повітря повинен мати діаметр 6-10 мм.

Також для покращення якості роботи та збільшення строку служби фарбопульта, потрібне сухе та чисте повітря з певним параметром тиску до 2 атм. Для цього використовуйте блоки підготовки повітря, редуктори та фільтри.

Важливо! Після кожного використання фарбопульта необхідно чистити його від залишків матеріалу, адже це безпосередньо впливає на строк експлуатації інструмента.

 

Комплектація

Фарбопульт
Регулятор тиску
Фітинг, шарнір
Міні-щітка
Фільтр у бачок

Фарбопульти №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2020 та 2021 роках.

Витрата повітря 425 л/хв
Гарантія 3 куб.м
Діаметр форсунки 1.3 мм
Діаметр шланга 6-8 кг
Матеріал бачка пластик роки
Об'єм 0,009056
Об'єм бачка 600 мм
Робочий тиск до 2 атм.
Розташування бачка верхнє мл
Технические характеристики:
Вес 1,375
Нет отзывов об этом товаре.
Написать отзыв