склад працює ПН-ПТ: 10:00-18:00
СБ-НД: вихідний

В корзине пусто!

Генератор бензиновий 7/7.5 кВт, електро+ручний старт, мідна обмотка, STORM INTERTOOL DT-1175

Генератор бензиновий 7/7.5 кВт, електро+ручний старт, мідна обмотка, STORM INTERTOOL DT-1175 130664
На складе 29999 29 999грн
Производитель: INTERTOOL
Доступность: На складе
Код товара: 74644-02
Выезд наших специалистов!
Гарантия и сервис!
Доставка товаров по всей стране!

+38 (067) 610-18-71 по всей Украине

 

 

 

Бензиновий генератор INTERTOOL DT-1175 може використовуватися як основне або додаткове джерело електроенергії та здатний заживити електроприлади загальною потужністю до 5000 Вт. Підійде для дому, офісу, малого підприємства, торгового об'єкта тощо. З таким пристроєм не страшні відключення електроенергії - ви завжди зможете ввімкнути лампочки освітлення, холодильник, комп'ютер, ноутбук чи водяний насос опалення.
 

Надійна робота

Оснащений генератор чотиритактним одноциліндровим верхньоклапанним двигуном з повітряним охолодженням, що забезпечує надійну та тривалу стабільну роботу протягом 10 годин.

Головним вузлом перетворення кінетичної роботи, що продукується обертанням валу двигуна, в електричний струм є альтернатор. Тут він встановлений синхронного типу з мідною обмоткою, що є гарантією стабільної напруги без стрибків та відхилень від норми. Також рівень напруги можна контролювати встановленим вольтметром на корпусі генератора.

Системи захисту

Для стабільної роботи без збоїв генератор оснащений такими системами:

  • Захист від перевантаження та короткого замикання автоматично вимикає двигун
  • Захист від низького рівня мастила: перш ніж рівень мастила в картері досягне мінімально безпечної межі, система захисту також вимкне двигун.

Окрім іншого, генератор має ступінь захисту від вологи та пилу IP23.

 

Безпека

Для безпечнішої роботи, щоб унеможливити ураженням електричним струмом, на генераторі передбачена клема заземлення. Для цього необхідно під’єднати провід до клеми, а інший кінець - до металевої труби або арматури.

Також генератор оснащений клемою постійного струму 12 В, 8.3 А, що дозволяє заряджати автомобільний акумулятор. Важливо до цього відключити всіх споживачів від розеток 230 В.

VFT-метр

Замість стандартного вольтметра, на генераторі встановлений універсальний контрольний прилад - VFT-метр 3 в 1:

- Вольтметр
- Частотометр
- Лічильник мотогодин

Дисплей відображає напругу, частоту, загальне напрацювання мотогодин, що полегшує експлуатацію та своєчасну здачу генератора на технічне обслуговування. 

Простий запуск

Запуск генератора відбувається за допомогою електростартера або ручного стартера. Вам не потрібно докладати багато зусиль: достатньо перевірити перед запуском чи заряджений акумулятор, за допомогою якого відбувається пуск двигуна. Для запуску генератора відкрийте паливний кран, закрийте повітряну заслінку, встановіть кнопку запалення в положення «ON», натисніть та утримуйте кнопку пуску двигуна «START» до початку роботи двигуна, але не більше 5 секунд, а після запуску відразу відпустіть її. Прогрійте двигун та відкрийте повітряну заслінку. Нехай генератор попрацює без навантаження декілька хвилин, далі сміливо підключайте електроприлади.


Комфорт користувача

Передбачено три розетки для підключення електроприладів, що дуже зручно: 2 шт. – 16 А, 1 шт. - 32 А.

Бак на 25 літрів оснащений візиром, який відображає рівень бензину, що дозволяє зручно контролювати та вчасно доливати паливо. Витрата бензину в моделі DT-1175 становить 320 г/кВт*год, що є досить економічним.

Картер потребує 1,1 л мастила, про низький рівень якого попереджає автоматична система. Рівень шуму під час роботи – всього 78 дБа.

Вага самого генератора - 87 кг, для зручного транспортування передбачені дві трубоподібні ручки та додаткова відкидна ручка, а також широкі колеса з плавним ходом.

Витрата палива 0,32 мм
Габаритні розміри 695х530х560
Гарантія 3
Максимальна потужність 7500 куб.см
Напруга 230 Вт
Номінальна потужність 7000 Вт
Об'єм 0,225036
Об'єм двигуна 389 л
Об'єм масляного бака 1.1 куб.м
Об'єм паливного бака 25 л
Паливо бензин А-92, А-95 роки
Тип двигуна Бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням В
Тип запуску Ручний, електро л/кВт-г
Час автономної роботи до 7 годин кг
Технические характеристики:
Вес 90,400
Нет отзывов об этом товаре.
Написать отзыв